DOPRAVA ZDARMA NAD 4000,- Kč

Způsob dopravy

ZPSOBY DOPRAVY

Pi vbru jakéhokoliv zpsobu dopravy u nás máte potovné zdarma uu objednávek nad 1500 K. Pokud si ale zvolíte platbu dobírkou, bude vám útováno dobrené.

Pro objednávky pod 1500 Kplatí následující ceník:

1 / Zásilkovna - osobní odbr

Vábalíek si můžete vyzvednout na vaí nejbližší Zásilkovn(úloní doba 7 dní) nebo v Z-BOXu (úloní doba 2 dny). Platit na Zásilkovnlze pouze hotov. V pípadZ-BOXu pouze kartou online.

Platba pedem: 59 KPlatba na dobírku: 99 K|

Pokud se poboka Zásilkovny v mezidobí zaplní, nebo zásilka pesáhne váhu 5 kg, může bt doruena do nejbližší poboky s volnou kapacitou.
Maximální hmotnost balíku poslaného pes Zásilkovnu je 10 kg. Maximální souet rozmrvech tí stran zásilky je 150 cm (tomu odpovídá napíklad zásilka s rozmry 60×50×40 cm), piemmaximální rozmr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, e váha nebo rozmr zásilky pevyuje monosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném zpsobu dopravy.

Do Z-BOXu je moné doruit pouze mení balíky o maximálních rozmrech 45x36x61 cm. Pokud se Z-BOX v mezidobí zaplní nebo se do nj balíek nevejde, bude automaticky pesmrován na nejbližší dostupnou Zásilkovnu v okolí Vámi vybraného Z-BOXu. Pokud pi balení zjistíme, e velikost balíku nevyhovuje ani monostem poboek Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném zpsobu dopravy.

Sledujte pohyb své objednávky na webu Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

2 / Zásilkovna dom

Zboí Vám doruí kurr Zásilkovny na zadanou adresu. Bude Vás kontaktovat pedem telefonicky nebo prostednictvím SMS a domluví si s Vámi pesný čas doruení. Dobírku můžete u kurra zaplatit hotovi kartou. Pokud Vás kurr doma nezastihne, uloí Vábalíek jetten den na nejbližší poboce Zásilkovny s volnou kapacitou.

Platba pedem: 99 KPlatba na dobírku: 139 K

Maximální hmotnost balíku poslaného pes Zásilkovnu je 10 kg. Maximální souet rozmrvech tí stran zásilky je 150 cm (tomu odpovídá napíklad zásilka s rozmry 60 × 50 × 40 cm), piemmaximální rozmr jedné strany zásilky je 120 cm. Pokud zjistíme, e váha nebo rozmr zásilky pevyuje monosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném zpsobu dopravy.

Sledujte pohyb své objednávky na webu Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

page1image24187392 page1image24186816 page1image24187584 page1image24187776

3 / PPL

Pro doruení vaeho balíku můžete vyuít sluby PPL. Kurr na vai adresu dorazí mezi 8. a 18. hodinou. Pokud uvedete adresu k sobdo práce, nezapomete uvést i název firmy. Kurrovi můžete zaplatit hotovi kartou.

Platba pedem: 59 KPlatba na dobírku: 99 K

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu PPL https://www.ppl.cz/

4 / Osobní odbr

Zdarma si můžete svj balíek vyzvednout na naem vdejním místa showroomu Studiolo, dle pedchozí asové domluvy. Moná pouze platba pedem, nebo v hotovosti na místdoruení.

Adresa: IKOVA 370, KOLÍN 3 (naproti ON Kolín) Doporuujeme si po pevzetí svj balíek okamitzkontrolovat. Ceny jsou uvedeny vetnDPH.

Máte dalí dotazy k doprav? Nebo jiné dotazy? Nebojte se nás kontaktovat.

Způsob dopravy - pdf