DOPRAVA ZDARMA NAD 4000,- Kč

Infra-vyhřívače

Naše motto OVLÁDEJTE SLUNCE blízce souvisí i s našimi vyhřívači zn. Tansun. Na rozdíl od stínění, kdy se slunce chcete spíše zbavit, nebo ho z části zredukovat, vyhřívače Vám sluníčko a teplo dodají kdykoli a kdekoli. Velkou výhodou ve srovnání se sluncem je i fakt, že Vás vyhřívač nebude oslňovat, ale svou funkci zahřívání splní skvěle. Naše vyhřívače lze použít kdykoli a kdekoli, je nejlepším partnerem na společenské akce, k restauracím na zahrádky, pokud chcete docílit, aby hosté kvůli chladnému počasí neodcházeli, nebo na zahradní rodinnou oslavu, která kvůli zimnímu počasí nemusí skončit a může v teple na terase pokračovat dál. Kvalitní vyhřívač totiž dokáže průměrně z teplot kolem 0°C, vykouzlit krásných 15°C.  Rovnoměrné distribuci tepla nezabrání ani vítr, který teplo z našich vyhřívačů nijak neovlivňuje.

Všechny vyhřívače jsou vyráběné ve Velké Británii firmou Tansun ltd., která se zaměřuje pouze na infra vyhřívače a tepelné infra panely. Firma Tansun ltd. je dlouholetou jedničkou na trhu sálavého vytápění.

Z technické stránky jsou vyhřívače naprosto bezúdržbové, jejich lampy snadno vyměnitelné a vyhřívač je zcela tichý a bez zápachu i při plném výkonu.

Naše venkovní infra vyhřívače jsou voděodolné (IP55). Mohou být montovány na pergolu, fasádu, nebo mohou, z důvodu variability, stát na našem originálním stojanu.

Jako další část poroduktové řady nabízíme i keramické vyhřívače do interiérů, nejsou voděodolné, ale pokud trávíte více času v chladnější místnosti, jako je  garáž apod., jsou výborným řešením pro místní vytápění. Vyhřívače se vyrábějí v mnoha velikostech, s různým tepelným výkonem i mnoha barvách a my Vám vždy rádi poradíme, jaký je pro Vás ten nejlepší.

                                                                                                                                                                                                         IMG_3324